השאירו פרטים
מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטים!
072-395-7526

הדמיית שיער, המכונה לחילופין קעקוע שיער או מיקרו פיגמנטציה, מייצגת גישה לא ניתוחית לשיקום שיער. טכניקה זו כוללת חיקוי של זקיקי שיער טבעיים ומשמשת לכיסוי אזורים קירחים באמצעות מיקרופיגמנטציה אפידרמיסית, תוך שימוש במכשירים מיוחדים ופיגמנטים. הדמיית שיער, שנחשבת לפתרון עכשווי לנשירת שיער, צברה פופולריות בתקופה האחרונה. במאמר זה נדבר על הדמיית שיער במפרצים.

שימוש בהדמיית שיער לאזור המפרצים

אחד האזורים הנפוצים ביותר בראש שבהם עושים הדמיית שיער זה אזור המפרצים. אזור המפרצים הוא אזור רגיש מאוד לקרחות ולעתים גורם למראה לא אחיד של הראש ולכן הרבה אנשים מחפשים פיתרון לאזור זה בלבד. הדמיית שיער במפרצים היא פיתרון מעולה לבעיה זו.

אדם ממוצע מתגאה בדרך כלל בין 100,000 ל-150,000 שערות. עם זאת, גברים ונשים כאחד עלולים להיתקל בדילול שיער עקב גורמים שונים לאורך זמן. תחילתה של התקרחות הנובעת מדלילות שיער יכולה להשפיע באופן משמעותי על הרווחה הפסיכולוגית של האדם. בתגובה, הדמיית שיער צצה כאמצעי להחזרת מראה של שיער מלא, גם במקרים של התקרחות מוחלטת, המספקת נחמה למי שעלול להרגיש מבודדת חברתית.

הדמיית שיער, שלעתים קרובות מפורשת באופן שגוי כצורה של השתלת שיער, מייחדת את עצמה כשיטה ייחודית לטיפול בנשירת שיער. בעוד שהוא חולק קווי דמיון עם קעקוע בביצוע הטכני שלו, המיקוד שלו נמצא בשימוש בפיגמנטים מיוחדים והתקנים המותאמים למטרה זו. גישה זו מתגלה כיעילה במיוחד בטיפול במצבי נשירת שיער מקומיים כגון אלופציה אראטה ומניבה תוצאות אופטימליות, במיוחד כאשר היא משולבת עם ראש שבו כבר יש שיער קצר בכל הראש למעט המפרצים.

פיתרון מעולה ללא השתלת שיער

עבור אנשים שאינם מרוצים מהתוצאות של הליכי השתלת שיער מסורתיים, הדמיית שיער מציגה פתרון חלופי. על ידי הסתרה יעילה של פערים ויצירת אשליה של כיסוי שיער צפוף יותר, הוא נותן מענה לחששות האסתטיים הקשורים לנשירת שיער.

תהליך הדמיית השיער משקף את זה של הקעקוע, ומכאן ייעודו המדובר כ"קעקוע שיער". עם זאת, הייחודיות שלו טמונה בבחירת הפיגמנטים והציוד ולא בשלבים הפרוצדורליים. מכשירים שתוכננו במיוחד משמשים להשתיל בקפדנות פיגמנטים מתחת לפני העור, ויוצרים מראה של אפקטים זקיקים קטנים. טכניקה זו זכתה לשבחים על יעילותה המהירה, ומספקת תוצאות ניכרות תוך פרק זמן קצר.

למעשה, הדמיית שיער עומדת כגישה חדשנית למאבק בנשירת שיער, ומציעה לאנשים אמצעי בר-קיימא להחזיר את הביטחון שלהם ולהחזיר את המראה שלהם. באמצעות היישום החדשני של טכנולוגיית פיגמנטציה, הוא מעניק לאנשים את ההזדמנות להחזיר לעצמם תחושת נורמליות וביטחון עצמי במראה החיצוני שלהם.

קריאה נוספת

עבודות - לפני ואחרי

התקשרוהתקשרו
למעלה