השאירו פרטים
מעוניינים לשמוע עוד? השאירו פרטים!
072-395-7526

איפור גבות קבוע לגברים

מיקרובליידינג: עיצוב גבות

עם טכניקת המיקרובליידינג (טישטוש זעיר) ניתן לבצע הדמיית שיער לאיזור הגבות במקום בו השיער דליל או חסר. בעזרת השיטה ניתן למלא קרחות באופן נקודתי בשטחים החסרים ולהשלים למראה גבה עבה וטבעי. השיטה מתאימה גם לטישטוש צלקות בגבה באופן מושלם.

חשוב להדגיש שאין מדובר בקעקוע אלא בשכבה דקה מתחת לשכבה הראשונה של העור (אפידרמיס). מיקרובליידינג מצריכה מקצועיות ודייקות רבה על מנת שהתוצאה תיראה טבעית וברורה.

לפני ואחרי גבות

צרו קשר

מה זה מיקרובליידינג לגבות?

מיקרובליידינג לגבות היא טכניקת מעין-קעקוע קוסמטית חצי קבועה המשמשת לשיפור מראה הגבות על ידי יצירת משיכות שיער במראה טבעי. זה כרוך בשימוש בכלי ידני עם מחטים עדינות כדי להפקיד פיגמנט בשכבות השטחיות של העור, המחקה את המראה של שערות גבות בודדות.

האם זה בטוח?

כאשר מבוצע על ידי איש מקצוע מיומן ומנוסה בסביבה סטרילית, מיקרובליידינג נחשב בדרך כלל בטוח. עם זאת, כמו כל הליך קוסמטי, ישנם סיכונים כרוכים, כולל אפשרות של זיהום, תגובות אלרגיות לפיגמנט וריפוי לא תקין. זה חיוני לחקור ולבחור טכנאי מכובד ומוסמך כדי למזער סיכונים אלו.

מה החסרונות?

בעוד שמיקרובליידינג יכול להניב תוצאות מדהימות, יש כמה חסרונות שיש לקחת בחשבון. ראשית, ההליך הוא חצי קבוע, כלומר הפיגמנט ידהה עם הזמן ועשוי לדרוש טאצ'-אפים כל שנתיים-שלוש כדי לשמור על המראה הרצוי. בנוסף, העלות של מיקרובליידינג יכולה להיות גבוהה יחסית לשיטות טיפוח גבות אחרות. יתר על כן, חלק מהאנשים עלולים לחוות אי נוחות במהלך ההליך, מכיוון שבדרך כלל משתמשים בקרמים מרדימים כדי למזער כאב, אך עשויים שלא להעלים אותו לחלוטין.

באופן די ברור, חסרונות אלו הינם יחסיים בלבד, מכיוון שללא הטיפול ישנן חסרונות נוספים שבגינן הגעתם לדף זה מלכתחילה - בין אם זה אי הנוחות שלכם עם המראה שלכם או הרצון לקבל מראה אחיד ואסתטי יותר.

כמה זמן לוקח להחלים?

תהליך הריפוי לאחר מיקרובליידינג אורך בדרך כלל כ-4-6 שבועות. במהלך תקופה זו, זה נורמלי שהאזור המטופל יתגלד ומתקלף כשהעור מתחדש. חיוני לעקוב אחר ההוראות לאחר הטיפול שסופקו על ידי הטכנאי, אשר עשויות לכלול הימנעות מהזעת יתר, חשיפה לשמש ושחייה במהלך תקופת הריפוי. בנוסף, חשוב להימנע מלקטוף או לגרד את האזור המטופל כדי למנוע צלקות ואובדן פיגמנט.

האם יש תופעות לוואי?

בעוד שתופעות הלוואי אינן שכיחות, חלק מהאנשים עלולים לחוות אי נוחות קלה, אדמומיות ונפיחות מיד לאחר ההליך. תסמינים אלו חולפים בדרך כלל תוך מספר ימים. במקרים נדירים עלולות להופיע תופעות לוואי חמורות יותר כגון זיהום, תגובות אלרגיות או צלקות. כדי למזער את הסיכון לסיבוכים, חיוני לבחור טכנאי מוסמך שמקפיד על פרוטוקולי היגיינה ובטיחות קפדניים.

עם טיפול ותחזוקה נאותים, מיקרובליידינג יכול לספק תוצאות ארוכות טווח ובעלות מראה טבעי ונהדר. צרו קשר לפרטים נוספים. 072-395-7526

קריאה נוספת

עבודות - לפני ואחרי

התקשרוהתקשרו
למעלה